חדשות

התוועדות 'דידן נצח' לנשים.

במוצאי שבת הקרוב - ז' טבת - תתקיים התוועדות לנשים לכבוד 'דידן נצח' יום גאולת הספרים וחזרתם ל-770, במרכז 'נשמה' רחוב טרומפלדור 23 פ"ת בשעה 20:00 בתוכנית: שליח הרבי לפ"ת, הרב אשר דייטש - המשמעות של 'דידן נצח' לגבינו. אורח הכבוד: הרב דרור שאול, שליח הרבי לעיר דרמאסללה, הודו. פרטים בכתבה המלאה.

קרא עוד

'השמן שבנשמה נדלק במרכז 'נשמה'!

במוצ"ש נר שביעי של חנוכה התקיימה מסיבת חנוכה מרתקת במרכז נשמה. עם הרב יאיר כלב בנושא "השמן שבנשמה-מודעות עצמית לאור נרות החנוכה".

קרא עוד

'הנרות הללו' - דלקו כל הלילה!

כבכל ערב גם אתמול הודלק הנר השמיני של חנוכה בכיכר המייסדים, והבוקר העוברים ושבים נוכחו לראות שהחנוכיה עוד דולקת לאחר למעלה מ13 שעות!! הביטו טוב בתמונות (התמונות צולמו במצלמה סלולרית)

קרא עוד

ממשיכים את המסורת ב"שניידר"

גם השנה למרות המצב הכלכלי הקשה לא שכחו בבית חב"ד פתח תקוה את הילדים המאושפזים במרכז הרפואי "שניידר" בפתח תקוה והבמשיכו את המסורת כמו בכל שנה - יחד עם כולל חב"ד ובהשתדלותו של הרב מנחם ליברמן מאשקלון- לחלק להם מאות מתנות ענק

קרא עוד

מאירים את כיכר המייסדים!

מידי ערב מלילות חג החנוכה, בשעה 18:00, מתקיים מעמד 'פרסומי ניסא' - הדלקת החנוכייה המרכזית ע"י אישי ציבור, בליווי מוזיקה וריקודים. החנוכיה עברה למקומה החדש - כיכר המייסדים! הציבור מוזמן!

קרא עוד

קונצרט חנוכה לדוברי רוסית

מטה פעילות חב"ד פ"ת מארגן קונצרט מיוחד לדוברי רוסית, ביום שני, כ"ה כסלו 2.12.08, בשעה 14:00 ב'בית העולה', רחוב חובבי ציון 37 פ"ת. דמי כניסה 10 ש"ח. פרטים אצל ריטה 039218847. בתוכנית: מוזיקת נשמה עם כליזמרים, סופגניות, סיפורים על החג, ועוד.

קרא עוד

אודיו: נאומו המאלף של הרב שבתאי סלבטיצקי שליח הרבי באנטוורפן, בלגיה

בקרוב, תיעלה גם וידאו. עידכון: העלאת האודיו הושלמה. 3 חלקים נמצאים להורדה.

קרא עוד

מאות משתתפים בהתוועדות י"ט כסלו המרכזי בפ"ת.

כ-300 אנשים ונשים השתתפו בהתוועדות המרכזית של חג הגאולה י"ט בכסלו בפתח תקוה. ההתוועדות התקיימה באולמי 'היכל שלמה' בעיר, בהשתתפות רבנים ואישי-ציבור.

קרא עוד

"ומלאה פתח תקווה התוועדויות..."

לרגל חג הגאולה "יט כסלו" ראש השנה לחסידות, יתקיימו ב-7(!) מוקדים נוספים התוועדויות לגברים ולנשים. פרטים בכתבה המלאה.

קרא עוד

לקראת י"ט כסלו: חלוקת הש"ס באתר!

בקהילות אנ"ש נהגו לסדר חלוקת הש"ס ביום חג הגאולה י"ט כסלו. משנת תרס"ג ואילך, מפני אפס הפנאי בי"ט כסלו, הנהיגו בליובאוויטש חלוקת הש"ס בכ"ד טבת - יום ההילולא של רבינו הזקן, ומשנת תשי"ג שוב נקבע המנהג דחלוקת הש"ס בכמה מקומות [על-ידי הרבי] - לי"ט כסלו. לקראת י"ט כסלו הבא עלינו לטובה אנו פותחים את חלוקת הש"ס אצלנו באתר בצורה מקוונת. בואו וטלו חלק בתקנה הקדושה הזו באמצעות מערכת התגובות.

קרא עוד

התוועדויות חג הגאולה בכפר גנים.

שלישי, חג הגאולה י"ט כסלו, תתקיימנה התוועדויות חסידיות לנשים ולגברים בשכונת כפר גנים פתח תקווה. אתם מוזמנים לבוא ולהשתתף.

קרא עוד

י"ד כסלו:" היום שקישר אותי איתכם"

היום, י"ד כסלו , הוא יום הנישואין ה-80 של הרבי מליבאוויטש והרבנית חיה מושקא - בתו של הרבי 'הקודם' רבי יוסף יצחק מליובאוויטש. מידי שנה מציינים את היום הזה בהתוועדות חסידית ובו מדברים על התקשרות והתקרבות להרבי מליובאוויטש. באחת ההתוועדויות, הרבי התבטא "שהיום הזה קישר אותי איתכם" והיינו על ידי נישואיו עם בתו של הרבי הקודם אשר לימים לאחר הסתלקותו של הרבי הריי"צ קיבל את שרביט המנהיגות על חסידות חב"ד.

קרא עוד

'וללבנה אמר שתתחדש' - באם המושבות!

גם החודש קיים מטה פעילות חב"ד פ"ת מעמד קידוש לבנה ברחובה של עיר, והפעם - בשכונת אם המושבות. במעמד נטלו חלק אנ"ש חסידי חב"ד, ואליהם הצטרפו מספר תושבי השכונה. לאחר קידוש הלבנה רקדו כולם לצלילי מוזיקה שמחה, ולאחר מכן התקיים כנס 'הקהל' לילדים, במהלכו אמרו את שנים-עשר הפסוקים ותפילה לבניין בית המקדש

קרא עוד

מוסיפים באור: מתוועדים בשבת..

כשאר כולנו המומים מזועזעים וכאובים על הירצחם של השלוחים וארבעת היהודים הי"ד לימד אותנו הרבי כי המענה לחושך הוא בהגברת אור וקדושה בעולם. בכוחו של כל אחד להוסיף אפילו בפעולה קטנה. השבת יחול חג הגאולה של האדמו"ר האמצעי (רבי דובער) תתקיים התוועדות בבתי כנסת חב"ד בעיר. במרכז העיר: בית כנסת 'צמח צדק' רחוב גוטמן 24 תחל ההתוועדות בשעה 12 ובהדר גנים: בית כנסת חב"ד רחוב חנא רובינא 21 בשעה 12:30. הציבור נקרא לבוא ולהשתתף.

קרא עוד


האסון בבומביי - אתה יכול לעזור!

כולנו מזועזעים ואבלים על הירצחם של ששת היהודים שנרצחו בידי המחבלים ימ"ש. הרב גבריאל ורעייתו רבקה הולצברג הי"ד עשו כל מה שביכולתם עבור הפצת התורה והיהדות. בכוחנו להמשיך את מורשתם ולקבל על עצמנו מצווה לעילוי נשמתם.

קרא עוד

הלב ממאן להאמין על העבר, הראש כבר חושב על העתיד

בעקבות האסון הנורא בבית חב"ד מומביי שבהודו, שם נרצחו בשבוע שעבר שמונה ישראלים, בהם שלוחי חב"ד ח למקום – הרב גבריאל ורעייתו רבקה הולצברג הי"ד, מעלה הרב אשר דייטש יו"ר ומנהל בית חב"ד פתח תקוה מספר דברים לזכרם על הכתב, ומספר על הקשר המיוחד בין כל שלוחי חב"ד מרחבי העולם.

קרא עוד

"וידום אהרון"

בימים אלו, שאנו כאובים ואבלים על הירצחם על קידוש השם של ששת היהודים שנרצחו בבית חב"ד בבומביי ובתוכם הרב גבריאל נח ורעייתו רבקה הולצברג הי"ד, ראינו להביא את שיחתו הקדושה של הרבי בעניין. - "וידום אהרון"

קרא עוד

ר"ח כסלו - היום הבהיר!

  • פנחס - באדיבות חב"ד אינפו
  • 26/11/2008
  • חדשות

"יום הבהיר ר"ח כסלו" - מילים ספורות שמשמחות לב מאות אלפי יהודים מידי שנה בשנה. זה היום שבו בשנת תשל"ח החלים הרבי מליבאוויטש מה"מ וחזר לאיתנו להמשך עבודת הק' של הנהגת העם הזה לקראת הגאולה השלימה. זה היום שבו מדי שנה בשנה מתאספים חסידים ואוהדים ומתעוררים יחדיו לחזק את ההתקשרות, להגביר את קיום ההוראות ולהודות להשי"ת על חסדיו המרובים עם דורנו דור הגאולה.

קרא עוד

"להתענג בתענוגים" - יחד עם חב"ד!

מידי לילי שבת, מתקיים "עונג שבת" - דברי תורה שירים וסיפורים חסידיים במרכז 'נשמה' רחוב טרומפלדור 23 (ליד בצל ירוק) בשעה 20:30 עד 21:30 .יש עוגות ועוגיות שתיה בשפע ורוב טוב ברוחניות. הינך מוזמן להצטרף ולחוות - להתענג - בעונג שבת!

קרא עוד