חדשות

תמונה אחת = 4,000 שלוחים (!)

בימים אלו מתקיים כינוס השלוחים העולמי בחצר הרבי ב-770. קרוב ל - 4,000 שלוחים מכול רחבי העולם משתתפים בכינוס, מתוכם 400 שולחים מארץ הקודש. היום (ראשון) הם הצטלמו יחד בתמונה המסורתית.

קרא עוד

בית חב"ד פתח תקווה נוסע למשלח

בסוף השבוע (חמישי) יפתח בחצר הרבי מליובאוויטש - 770 כינוס השלוחים העולמי. אלפי שלוחים מכל העולם מגיעים להתכנס יחד ולטכס עצה ולסייע איש לרעהו בהפצת היהדות ובקירוב הגאולה האמיתית והשלימה. כ-300 שלוחים מהארץ צפויים להשתתף בכינוס העצום שכזה. גם חב"ד פתח תקווה על המפה, וגם הם נערכים לקראת הנסיעה. אנו מאחלים להם נסיעה טובה ושיצברו כוחות להגברת הפעולות בעירנו.

קרא עוד

שיעור חדש לנשים - אחת לשבועיים. כל פעם נושא חדש..

אחת לשבועיים - ביום שלישי בשבוע בבית משפחת מזרחי, רחוב נחלת צבי 25 השיעור הקרוב: ביום שלישי הקרוב, אור לכ"א במרחשוון, בשעה 20:00, מפי הרב אברהם פרקש השיעור מוקדש לעילוי נשמת ר' משה מזרחי ע"ה

קרא עוד

רה"ע הנבחר מר יצחק אוחיון שלף את סוד ההצלחה.

אמש (ג') זכה רה"ע המכהן, מר יצחק אוחיון בבחירות לרשויות המקומיות ויכהן גם ב-5 השנים הבאות. ביום ראשון התקיימה אסיפה לקהילת חב"ד בהדר גנים לשם הוא הוזמן ושלף את ה'סגולה' להצלחה בבחירות.

קרא עוד

וידאו: הרב שלמה גלעדי מספר על הרה"ח משה מזרחי ע"ה

הרב החסיד שלמה גלעדי, ראש כולל 'אור זרוע' ברחובות, מספר על החברות הקרובה שהייתה לו עם ר' משה בילדותו ובבחרותו, ועל רצונו העז ללמוד ב'תומכי תמימים'. הוא הפליג בדברים על הביטול שהיה לו וקישר זאת לפרשת השבוע, בה מסופר על הביטול המוחלט של אברהם אבינו להקב"ה.

קרא עוד

'למען יזכרו ולמען ילמדו - מהרה"ח ר' משה מזרחי ע"ה

אמש (שני) התקיימה בפתח תקוה התוועדות חסידים, במלאות שלושים יום לפטירת הרה"ח ר' משה מזרחי ע"ה, בהשתתפות רבנים, בני המשפחה המורחבת, ידידיו, אנ"ש פ"ת ומכיריו מתושבי העיר. ההתוועדות התקיימה בבית הכנסת 'צמח צדק' חב"ד, בו שימש כמשפיע, מסר שיעורים בנגלה ובחסידות וקירב רבים ליהדות בכלל ולחסידות בפרט.

קרא עוד

קידשו את המדרחוב בלבנה.

  • פנחס. תמונות: ברוך זאב לנקין
  • 10/11/2008
  • חדשות

במוצאי שבת קודש פ' לך לך התקיים "קידוש לבנה" וכנס 'הקהל' במדרחוב ההגנה בפתח תקוה, בהשתתפות חסידי חב"ד ועוברים ושבים.

קרא עוד

ההתוועדות ה"פתח-תקוואית" המסורתית בחצר הרבי מליובאוויטש

כמידי שנה בחודש החגים-תשרי נוסעים אלפי חסידים אל חצר הרבי מליובאוויטש על מנת ל'חוות' את הימים הנוראים ואת החגים בפן 'רוחני' נעלה. מכל קצווי עולם מסתופפים בבית המדרש של הרבי - 770 . אנשים נשים וטף. גם חסידי חב"ד מהעיר פתח תקווה הצטרפו ל'מסע' רוחני. כקהילה מגובשת ישבו להתוועדות גיבוש ובה דיברו על חיזוק ההתקשרות להרבי ולהוראותיו ובפרט בשנה המיוחדת הזו - 'שנת הקהל'

קרא עוד

מרכז 'נשמה' מוכן לקראת החורף.

מרכז 'נשמה' פותח את החורף עם סדרת שיעורים חדשים ומעניינים ומזמין את כל בית ישראל לבוא ולהנות מהשיעוירם המלהיבים. כמו כן, המקום פתוח כל יום מ17:00 בערב ועד 22:00 וניתן ללמוד יחד עם הרב הנמצא במקום ביחידות בכל נושא שתבחר.

קרא עוד

מדור חדש: - כל מה שרצית לדעת על שנת 'הקהל'.

מהו שנת 'הקהל'? מתי זה התחיל? רוצה לדעת עוד? לחץ על התמונה "'הקהל' כל מה שרצית לדעת" - אשר נמצא בצד השמאלי למטה בעמוד האתר ותמצא מרגוע לנפשך..

קרא עוד

שיעור חדש בספר התניא לנשים ומקורבות במרכז 'נשמה'

שיעור חדש בתניא לנשות הקהילה ומקורבות, מידי יום שני בשעה 8:00 בערב, במרכז 'נשמה', טרומפלדור 23, מפי הגב' שרון פרלמן. כמו כן, המפגש החודשי של נשי חב"ד פ"ת יתקיים בעז"ה ביום רביעי, ז' מרחשוון, בבית משפחת גורליק, רחוב טבצ'ניק 12/17 קומה שלישית, בשעה 8:30.

קרא עוד

סיכום אירועי שמחת בית השואבה - שנת 'הקהל' במרכזי פ"ת

לרגל שנת 'הקהל' קיים מטה הפעילות של בית חב"ד שמחת בית השואבה כמעט מידי ערב בלילות חג הסוכות, במספר שכונות בעיר. כל הפרטים בכתבה המלאה. גלריה תמונות ענקית!

קרא עוד

חוזרים לשיגרה עם שיעורים בחסידות בכפר גנים

לאחר חודש החגים חוזרים לשיגרת שיעורי חסידות בבית משפחת דוידוביץ רחוב צוויק 11/2 כפר גנים פ"ת בימי שני לגברים בשעה 19:45 ובימי שלישי לנשים בשעה 20:15. לפניכם התוכניה של נושאי השיעורים לחודש מר-חשוון. כמו כן, מתחדש השיעור בתניא בימי יום רביעי בשעה 19:30 אצל משפחת קדרון רחוב צוויק 28 הציבור מוזמן!

קרא עוד

משפיע חדש לקהילת חב"ד במרכז העיר.

בימים אלו שאנו כואבים על פטירתו של האי גברא - ירא אלוקים, שוחט ובודק, אהוב על הבריות הרה"ח הרב משה מזרחי ע"ה - משפיע דקהילת חב"ד במרכז העיר, החליטו - בהתוועדות שמחת תורה - על מינוי משפיע חדש שימשיך את מלאכת הקודש בקהילה. בפה אחד קבעו מתפללי בית הכנסת חב"ד על מינויו של הרב מוטי גורליק מנהל הפעילות של בית חב"ד בעיר. צוות בית חב"ד ומקרוביו מאחלים לו הצלחה מרובה במלאכתו הקדושה.

קרא עוד

תחרות מוצגים מרשימה ב'אור חיה' בפתח תקוה

בשבוע שלפני ראש השנה הופתעו תלמידות ביה"ס לגלות בחזרתן מההפסקה, את אחת מחברותיהן מחופשת למלך, ישובה על כסא מהודר, ששטיח אדום פרוש לפניו ובידה ספר תורה ומאחוריה תמונה של הרבי. זו היתה חידת הפתיחה לתחרות מוצגים בנושא "נוסעים לרבי בשנת 'הקהל', הקהל אז והיום. הזמן שניתן להכנת המוצגים היה קצר, אך התוצאות הפתיעו ובגדול. התלמידות טרחו והכינו מוצגים מרשימים בגודלם, במקוריותם, ובתוכנם.

קרא עוד

נפלה עטרת ראשינו: הרה"ח ר' משה מזרחי ע"ה

בצער רב התקבלה ההודעה על פטירתו של הרה"ח ר' משה מזרחי ע"ה, בנו של הרב יעקב מזרחי ע"ה, והוא בן 65. המנוח היה שוחט של הרב לנדא ומשפיע ראשי בבית כנסת חב"ד בפתח תקווה. הותיר אחריו: בנות: השליחה הגב' חנה רות אברהם מהמושב ינוב, השליחה הגב' רחל מיכאלשווילי מלוד, והשליח הרב אברהם חי מזרחי מהמושב גבעתי. המנוח לקה באירוע מוחי לפני ארבעה חודשים ומאז הידרדר מצבו. הלוויתו תיערך בשעה 11 בבוקר בבית העלמין "מרמורק" בשכונת שעריים ברחובות. לא ישבו 'שבעה' מפאת כניסת החג. הניחומים יערכו בבית העלמין לשעה קלה. ברוך דיין האמת. "וכל בית ישראל יבכו השריפה אשר שרף ה' "

קרא עוד

אירועי שמחת בית השואבה של בית חב"ד בפתח תקווה

חג סוכות בפתח (תקווה..) ואתם מוזמנים לחגוג את שמחת בית השואבה במוקדים הבאים. הכניסה חופשית! בואו והביאו חברים איתכם, אנחנו נהיה שם בשמחה גדולה.. "ושמחת בחגך - יחד עם חב"ד - והיית אך שמח"

קרא עוד

הזוכה בגורל

בהגרלה שנערכה היום - ערב יום כיפור - אחרי תפילת שחרית בבית הכנסת הדר מנחם - זכה הרב שגיא בן דור שיחי' להיות שליח הקהילה בפתח תקוה להיות אצל הרבי בשנת "הקהל". בהגרלה השתתפו 29 איש משני בתי הכנסת

קרא עוד

ערב מרתק במרכז 'נשמה' לקראת יום כיפור.

אתמול (ראשון) ו' תשרי התקיים ערב מדהים ומחזק במרכז "נשמה" ,ערב הכנה ליום כיפור. בארוע השתתפו כ 130 אנשים שיצאו עם התרגשות גדולה,חיוך על הפנים ורצון להשאר עוד ועוד...

קרא עוד

חלוקת אתרוגים מאוצר בית דין

היות והשנה שעברה היתה שנת שמיטה נמסרו פרדסי האתרוגים של לוריא בכפר חב"ד לרשות אוצר בית דין. תחנת חלוקה בפתח תקוה של האתרוגים במחירים שבית הדין קבע אצל משפחת ויספיש ברח' בן אליעזר 13 טל: 03-9092770 או 054-7770844

קרא עוד