חדשות

עיתון לב העיר בפתח תקווה מדווח על סעודת משיח.

עיתון לב העיר של פתח תקווה, דיווח בגיליונו על סעודת משיח שהתקיימה בשביעי של פסח בבית כנסת חב"ד במרכז העיר. לתצלום הידיעה בכתבה המלאה.

קרא עוד

מאות ילדים באו לחגוג יום הולדת 106 לרבי מליובאוויטש

ביום רביעי י"א ניסן, יום הולדתו ה-106 של הרבי מליובאוויטש, התקיים כינוס ילדים ברוב עוז והדר באולם שרת שליד בניין העירייה. למעלה מ-200 ילדים השתתפו.

קרא עוד

חוזרים לשגרה (חדשה): תוכנית שיעורים לימי ספירת העומר

כמידי שבוע מתקיימים שיעורי חסידות בבית משפחת דוידוביץ רחוב צוויק 11/2 כפר גנים פ"ת בימי שני לגברים בשעה 19:45 ובימי שלישי לנשים בשעה 20:00. לפניכם התוכניה של נושאי השיעורים לחודש אייר.

קרא עוד

תוכנת 'ספירת העומר' אצלך במחשב..

אחרי עמל רב נבנתה תוכנה לספירת העומר, התוכנה מבוססת על מספר היום לפני השקיעה, ואחרי השקיעה מופיע מספר של הספירה עם הברכה. תוכנה מיוחדת זו נבנתה כדי לזכות את הרבים. להורדת התוכנה: http://www.omer08.co.nr

קרא עוד

וידאו: עשו כל אשר ביכולתכם! (כ"ח ניסן תנש"א)

בעמדנו בתחילת השבוע בו יחול כ"ח בניסן, היום בו מסר הרבי מלך המשיח את העבודה לקבל פני משיח צדקנו לכל אחד ואחד מאיתנו, הננו בזה להביא את מגזין הוידאו של מכון "לראות את מלכנו" ובו שיחת הקודש עם תרגום לעברית. כמו כן פנינים מחלוקת דולרים כאשר הרב ישראל מאיר לאו עובר בחלוקת דולרים לפני אד"ש, והניגון הידוע של "ניעט ניעט ניקאוו" / וידאו (בתודה לחבד אינפו על הקישור)

קרא עוד

י"א ניסן: הרב זלמן נוטיק התוועד בבית כנסת חב"ד במרכז העיר

במוצאי היום הבהיר י"א ניסן, התוועד הרב זלמן נוטיק ממשפיעי חב"ד בבית כנסת חב"ד במרכז העיר. עשרות מאנ"ש ומקורבים הגעו לשבת ולהתוועד מתוך אחוות חסידים עד השעות הקטנות של הלילה. הרב נוטיק דיבר ועורר על אחדות החסידים ועל נחת להרבי בענייני המבצעים שהרבי עורר עליהם.

קרא עוד

משפחת זבדי יושבת 'שבעה' על אביה ע"ה

משפחת זבדי, שבניה נמנים עם חסידי חב"ד, יושבת 'שבעה' על פטירת אביהם, ר' אהרון ע"ה שנפטר בשבת האחרונה. המשפחה מבקשת לבוא ולהשלים מנין עבורם. יושבים שבעה ברחוב יטקובסקי 25 פ"ת

קרא עוד

חלוקת מצרכי מזון לנזקקים לכבוד חג הפסח בסיוע כולל חב"ד וחברות הביטוח סיני ושומרה

עובדי חברות הביטוח 'סיני' ו'שומרה' נרתמו לעזור למשפחות נזקקות בעיר פ"ת ע"י אכסון סלי המזון הרבים במחסנם וחלוקתם לבתי המשפחות. את החלוקה, ניהל הרב אליעזר וייספיש באמצעות מפעל החסד של בית חב"ד 'תקוות מנחם' - המסייעת למשפחות במשך כל השנה ואשל ירושלים -כולל חב"ד. בתמונה: מנכ"ל חברת הביטוח "שומרה"- מר יוסי ויינשטוק מעמיס על רכבו ארגזי מזון לחלוקה

קרא עוד

'תמונת היום..'

הרב מוטי גורליק מנהל הפעילות בבית חב"ד בעיר, נתפס בעדשת צלם המערכת כשהוא מעמיס את הציוד לפעילות 'אפיית מצות'.. שיהיה בהצלחה!

קרא עוד

כ-2000 ילדים (!) השתתפו באפיית מצות של בית חב"ד

כ-2000 ילדים השתתפו בפעילות אפיית מצות של בית חב"ד. הילדים צפו בוידאו המתעד את ההכנות לקראת החג, ואפו במו ידיהם מצה. הפעילות התפרסה על פני בתי ספר וגני ילדים בעיר. כמו כן, בית חב"ד מארגן 3 'סדרים' ציבוריים בעיר. לדוברי ספרדית, רוסית, ועיברית. הרב מוטי גורליק מנהל אגף הפעילות מודה לכל המדריכות והמסייעים בפעילות אפיית המצות ובמיוחד לתמימים מנדי רוזן ופנחס קדיש.

קרא עוד

הפסיכולוגיה של 4 הבנים/ הרצאה של הרב יחזקאל סופר

ביום רביעי ד' ניסן בבית כנסת כפר גנים ברחוב שלוזינגר, תתקים הרצאה מרתקת בנושא:"הפסיכולוגיה של ארבעת הבנים" את ההרצאה ימסור המרצה החבד"י הידוע הרב יחזקאל סופר. הכניסה חופשית. כולם מוזמנים!

קרא עוד

מבצע מצה: חלוקת הגדות של פסח לבתי הספר המשתתפים בפעילות

במסגרת הפעילות "מצה לתלמיד" בבתי ספר ובגני ילדים בעיר, יקבלו המשתתפים הגדה של פסח מהודרת וחוברת על ליל הסדר מרהיבה. מקבץ תמונת מההכנות..

קרא עוד

"מצה לתלמיד" - היום השני / תמונות ראשונות!

אגף הפעילות לא נח לרגע והמשיכו גם ביום השני להביא את ערכי החג ומהותו לגנים ולבתי הספר. היום (רביעי) היו איתנו 5 גנים (!) בבוקר במתחם בית הכנסת הדר מנחם בהדר גנים. בצהרים המשכנו לת"ת 'כלל חסידי' בקרית הבעש"ט, שלהם הוא השנה ה-3 ברציפות בסדנא המיוחדת..

קרא עוד

היום הראשון למבצע "מצה לתלמיד" של פעילי חב"ד / גלריה ראשונה

ביום שלישי, החלה הפעילות "מצה לתלמיד" ברחבי בתי הספר וגי הילדים בפתח תקווה. וביום הראשון היו הם 3 גני הילדים באם המושבות ומתנ"ס עולמות בכפר גנים (סה"כ כ-200 ילדים!ביום הראשון..) שערכו את הסדנא יחד עם פעילי חב"ד /גלריה ראשונה

קרא עוד

עשרות חסידי חב"ד תושבי העיר ומחוצה לה בשיעור מאת הרב יוסף יצחק בלינוב/ להאזנה

במוצ"ש האחרון, התקיים שיעור בהלכות פסח מאת הרב יוסף יצחק בלינוב רב מרכז העיר ב"ב. עשרות חסידי חב"ד מהעיר ומחוצה לה באו לשמוע את השיעור. מכיון שהשנה ליל הסדר חל במוצ"ש, נושא השיעור היה "ערב פסח שחל בשבת" קרוב לשעתיים ישבו והקשיבו.. חב"ד שעל האתר מגיש את השיעור להאזנה.

קרא עוד

נשלמו ההכנות למבצע "מצה לתלמיד" שיפעל ברוב בתי ספר וגני ילדים בעיר

כמידי שנה זה כבר מנהג קבוע. כשריח המצות והמודעות על הנקיונות מפוזרים ברחבי העיר ועם ישראל מתכונן לקראת החג הקדוש, תלמידי ישראל הלומדים בבתי ספר הפזורים בעיר לא מקופחים חלילה, ומתכוננים ולומדים אף הם על החג. מבצע "מצה לתלמיד" - סדנא ללימוד על ערכי החג ומהותו תוך שילוב של אפיית מצות במו ידיהם של התלמידים יפעל ברוב בתי הספר וגני ילדים בעיר. את הפעילות מנהל ביד רמה הרב מוטי גורליק מנהל הפעילות של בית חב"ד תמונות ראשונות מההכנות. צוות חב"ד שעל אתר יעדכן בגלריות וכתבות מהמתרחש.

קרא עוד

נפתחה ההרשמה לליל הסדר עם חב"ד!

כמידי שנה, יערך ליל הסדר יחד עם חב"ד לדוברי עברית במוצאי שבת ליל חג הפסח - ליל הסדר. ההרשמה מתבצעת בבית חב"ד רחוב רוטשילד 88 במרכז העיר. דמי ההרשמה 100 ש"ח למבוגר כשלאחר ההרשמה מקבל כל נרשם כרטיס כניסה מיוחד הנותן לו זכות כניסה לערב. . לפרטים: 0547770843 הרב מוטי גורליק - מנהל הפעילות.

קרא עוד

הרב קרסיק ימסור שיעור בהלכות הפסח במרכז 'נשמה'

לקראת חג הפסח, ימסור הרב יוסף יצחק קרסיק, רב אזורי עמק חפר-בת חפר, שיעור בהלכות פסח לגברים ולנשים (בנפרד, כמובן) במרכז 'נשמה' רחוב טרומפלדור 23 פ"ת (ליד בצל ירוק) בשעה 20:30 הציבור מוזמן! הכניסה חופשית!

קרא עוד

ערב נשים: שיעור מיוחד בהלכות פסח עם הרה"ח בנימין קופרמן

ביום ראשון הקרוב, ר"ח ניסן, תתקיים שיעור מיוחד עם הרה"ח בנימין קופרמן רב בית-הכנסת הגדול ברמת-גן, דיין בבי"ד רבני חב"ד וראש-ישיבה קטנה חב"ד בבני-ברק, במרכז 'נשמה' בשעה 20:30 על הלכות פסח ובשימת דגש על ההלכות הקשורות לציבור הנשים. הכניסה חופשית! כולכן מוזמנות!

קרא עוד

פרשת החודש - ההוראה: לחולל חידוש בבריאה

  • מעובד משיחות הרבי מלך המשיח מליובאוויטש
  • 30/03/2008
  • חדשות

השבת אנו נקרא בעז"ה את הפרשה האחרונה מ-4 הפרשיות המיוחדות לחודש אדר (השנה -אדר ב') הפרשה הרביעית נקראת "החודש" על שם הפרשיה המדברת על המצווה הראשונה בתורה והיא קידוש החודש (הלבנה) המובאת כהקדמה לציווי הקב"ה לבני ישראל על הכנותים ליציאתם ממצרים, בזמן המיוחד והוא חודש ניסן - חודש הגאולה. כמידי שבוע, אנו מביאים את ביאורו הנפלא של הרבי מלך המשיח מליובאוויטש על פרשה זו.

קרא עוד