חדשות

חלוקת הש"ס באתר חב"ד פתח תקווה!

בקהילות אנ"ש נהגו לסדר חלוקת הש"ס ביום חג הגאולה י"ט כסלו. משנת תרס"ג ואילך, מפני אפס הפנאי בי"ט כסלו, הנהיגו בליובאוויטש חלוקת הש"ס בכ"ד טבת - יום ההילולא של רבינו הזקן, ומשנת תשי"ג שוב נקבע המנהג דחלוקת הש"ס בכמה מקומות [על-ידי הרבי] - לי"ט כסלו

קרא עוד

להקת המחול של פ"ת התארחה בבית חבד בבודפשט

להקת המחול של פתח-תקוה, בראשות סגן ראש העיר וראש מינהל החינוך מר יעקב בן-שמחון, יצאה בחנוכה לביקור רשמי בהונגריה

קרא עוד

מר יעקב בן שמחון בביקור בבתי ספר חב"ד בעיר

ביום שלישי, ט' טבת, ביקר מר יעקב בן-שמחון, סגן ראש העיר וראש מינהל החינוך, בבית-הספר 'אור חיה' לבנות ובבית הספר 'צמח צדק' לבנים של חב"ד בפ"ת בראשות הרב מאיר בוסטומסקי.

קרא עוד

מסיבת חנוכה לנשים בסימן "דידן נצח"

ביום רביעי שעבר התקיימה התוועדות לנשים בסימן "דידן נצח" לרגל ה' טבת. הנשים האזינו להרצאה מאלפת של הרבנית רחל הנדל מצפת, ולסיפורה המרגש של הגב' איילת עקבויוב

קרא עוד

מקווה חדש בשיטת חב"ד בכפר אברהם פתח תקווה

ביום חמישי -נר ג' דחנוכה - יום גאולת אדה"ז ממאסרו השני - נפתח ב"ה ברח' יונה גרין שבשכונת כפר אברהם פתח תקוה מקוה חב"ד חדש.

קרא עוד

מסך ענק לפרסומות הזכיר על הדלקת נרות חנוכה

מזה שבעה ימים שארבעת מסכי הענק בערים חדרה, פ"ת, אשקלון ותלפיות בירושלים מאחלים לתושבים חנוכה שמח ומזכירים להם מידי יום על הוספת נר נוסף אפילו בחנוכיה הוירטואלית. ביוזמת הרב שלמה שוורץ מנהל הפעילות בבית חב"ד בחדרה הופעלו המסכים שבבעלות החברה בארבעת הערים. מ"מ ראש העיר מטעם ש"ס בפ"ת ר' אוריאל בוסו שיגר הבוקר ברכה לרב מוטי גורליק מנהל הפעילות של בית חב"ד בפתח תקווה וכתב: "רק רציתי לומר ישר כח על הפירסום בצומת סגולה. מקורי בהחלט"

קרא עוד

מלוה מלכה והתוועדות חסידים במוצ"ש פרשת ויגש

מלוה מלכה והתוועדות חסידים לרגל יום הבהיר ה' טבת - "דידן נצח" התקיימה אמש בבית משפחת מרגליות. הרב מאיר מרק התוועד ועורר על החשיבות בקניית ספרים כהוראת הרבי. התוועדות הסתיימה בשעות הקטנות של הלילה. תמונות יעלו בקרוב.

קרא עוד

ביקור במחנה סירקין - יום ב'

ביום שלישי ב' טבת ביקרו חסידי חב"ד את היחידות המשרתות בבסיס סירקין באיזור עמישב. הרב מוטי גורליק ויחד עם מספר בחורים הניחו לחיילים תפילין הדליקו איתם נרות וחילקו להם סופגניות.

קרא עוד

חלוקת מתנות למאושפזים במרכז הרפואי שניידר לילדים

"הרבה אירגונים חילקו ממתקים בחג החנוכה לילדים המאושפזים, אך לא חילקו כאלו מתנות וברמה גבוהה כזו, הלוואי וירבו כמותכם בישראל" - אמרו אנשי הצוות הרפואי לפעילי חב"ד שחילקו מתנות ענק לילדים המאושפזים.

קרא עוד

ביקור במחנה סירקין

כבכל חג גם בחנוכה ביקרו חסידי חב"ד את החיילים המשרתים בבסיס סירקין.

קרא עוד

ההדלקה במדרחוב ההגנה = הנר השישי

את דברי הפתיחה נתן הרב אליעזר וייספיש שדיבר על חיזוק האמנוה ועל התוקף היהודי שהיה בזמן המכבים ועל ההוראה לנו בדורנו. את הנרות הדליק הרב משה מזרחי משפיע קהילת חב"ד במרכז העיר.

קרא עוד

שיירת האור של 'טנקי המצוות של 'ניידות חב"ד' עברו הבוקר בעיר

בסוף שבוע שעבר יצאו חמשת הטנקים של ניידות חב"ד להפצת היהדות למבצע ענק בעשרות יישובים בארץ . אחת התחנות של השיירה היתה בעיר פ"ת כאשר עברה ברחובות מרכזיים כמו: חיים עוזר, ההסתדרות, בר כוכבא ועוד. ה טנקיסטים הניחו תפילין לעוברים והחדירו בעם את בשורת הגאולה. לפני היציאה מהעיר החנו הטנקיסטים את רכביהם ברח' זבוטינסקי ויצאו בריקוד חסידי סוער.

קרא עוד

אור החנוכה הגיע לאיצטדיון הכדורגל של פתח תקווה

במוצאי שבת חנוכה התקיים משחק הכדרוגל בין הקבוצה המקומית לקבוצה אורחת. הנהלת מועדון הכדורגל המקומית- בשיתוף עם בית חב"ד- קיימו לפני המשחק טקס הדלקת נרות חנוכה.

קרא עוד

הדלקת הנר החמישי של חנוכה במדרחוב ההגנה

כמידי יום גם במוצאי שבת חנוכה הודלקה החנוכיה במדרחוב ההגנה. לטקס ההדלקה כובד הרב אליעזר ריינהולד יו"ר הנהלת תלמוד תורה חב"ד בפתח תקווה.

קרא עוד

נר שלישי במדרחוב ההגנה הודלק למרות הגשם הכבד

גשם כבד ירד על פתח תקווה בליל נר השלישי של חנוכה אך אין זה מונע מפעילי חב"ד מההדלקה המסורתית. הערב כובד הת' פנחס קדיש להדליק את הנר השלישי.

קרא עוד

מסיבת חנוכה לנשים בסימן:"דידן נצח"

ביום רביעי שעבר התקיימה התוועדות לנשים בסימן "דידן נצח" לרגל ה' טבת. הנשים האזינו להרצאה מאלפת של הרבנית רחל הנדל מצפת, ולסיפורה המרגש של הגב' איילת עקבויוב

קרא עוד


ההדלקה המסורתית במדרחוב ההגנה - נר שני והוא מוקדש למשפחות נפגעי הטרור.

נר שני של חנוכה מוקדש להזדהות עם המשפחות השכולות ונציג המשפחות מר שמואל צומעי שבנו קינן נהרג בפיגוע בנתניה מכובד להדליק את הנרות.

קרא עוד

האור מגיע לתושבי העיר - נר שני/ גלריה

כמידי יום, יוצאים תלמידי חב"ד תושבי העיר בניצוחו של הת' פנחס קדיש להביא את אור החנוכה לתושבי העיר ולכוחות הביטחון. צלם חב"ד פתח תקווה היה שם.

קרא עוד

בבית אבות 'מעונות אור' הדליקו את אור החנוכה עם פעילי חב"ד

הנהלת המוסד אירגנו מסיבת חנוכה לקשישים יחד עם ההדלקה המסורתית. הת' פנחס קדיש העומד בקשר עם המוסד ומסייע רבות לענייני היהדות במוסד נכח שם, וגם דיבר על מהותו של חג החנוכה ולאחר מכן ניגש להדליק יחד עם א' הקשישים את הנר הראשון.

קרא עוד