חדשות

גן "מדעים עם ערכים" יפתח בלב הסביונים

בשנת הלימודים הבאה יפתח בעז"ה גן ממ"ד חדש בשכונת היוקרה 'לב הסביונים' בצפון פ"ת. הגן יאופיין בשילוב של מדעים עם ערכים, בשיתוף עיריית פ"ת ומכון אוליביה. לפרטים והרשמה 03-9239971

קרא עוד

שמות הזוכים בהגרלת שבועות

שירה נמרוד, מרחוב הצוערים 1 - כדור פורח. משפחת סגל, מרחוב מנחם בגין 78 - ספר. יעל פלס, מרחוב עין גנים 5 - ספר. דינה ליפסקר, מרחוב תדהר 7 - משחק. שניאור זלמן אדר, מרחוב שפירא 65 - משחק

קרא עוד

קייטנת חב"ד לבנות, החלה ההרשמה!

קייטנת חב"ד לבנות.כיתות א'-ו' . קייטנה במיוחד בשבילך באוירה חסידית ושמחה. פארק המים ולונה פארק חפץ חיים. טרמפולינות ומתנפחים. תחרויות ופרסים.בריכה. עבודות אמנות ויצירה. עם מדריכות מקצועיות ומנוסות.

קרא עוד

זה ההזדמנות שלך להתחיל 'לחיות' מחדש!

תמיד היו לך שאלות על עצמך, על החיים, וכמעט על כל דבר שלא ידעת תמיד חיפשת מקור לתשובה. זה הזמן להצטרף ללימוד ספר ה'תניא' - הספר שיענה לך על כל שאלותיך ויפתח בפניך צוהר חדש והסתכלות שונה אל העולם והחיים.

קרא עוד

קיץ בריא בנפש בריאה..

גם החודש ממשיך השיעורים בתורת החסידות בכפר גנים בפתח תקווה בניהולו של הרב ישראל דוידוביץ. השיעורים יתקיימו בע"ה בבית משפחת דוידוביץ רח' הרב בן-ציון צוויק 11/2 כפר גנים ב' פתח תקווה.

קרא עוד

מאות ילדים בכינוסי עשרת הדברות

בחג השבועות התקיימו תשעה כינוסי ילדים בשכונות העיר, כשבמרכזם - קריאת עשרת הדברות לנשים וילדים. זאת לאור קריאת הרבי לדאוג שכל ילדי ישראל - שהם ה"ערבים" לקבלת התורה - יהיו בבית הכנסת בחג השבועות וישמעו את עשרת הדברות

קרא עוד

ילדי גני חב"ד בפ"ת בכנס מתן תורה

לפני חג השבועות, התאספו ילדי 6 גני חב"ד בפ"ת לכנס הכנה למתן תורה, בבית הכנסת 'הדר מנחם – חב"ד'. לאחר אמירת שנים-עשר הפסוקים, צפו הילדים בהצגה על רבי עקיבא מבית תיאטרון הבובות של "בים בם בום" מלווה בהפעלה ושירה

קרא עוד

התוועדות סיום הרמב"ם בפתח תקווה

ביום רביעי, אור לכ"ז אייר נחוג בבית הכנסת 'צמח צדק' בפ"ת סיום המחזור הכ"ז בלימוד היומי בספר 'משנה תורה' (במסלול של שלושה פרקים ליום) וספר המצוות להרמב"ם ומחזור תשיעי בלימוד פרק אחד ליום, בהשתתפות עשרות חסידי ואוהדי חב"ד.

קרא עוד

נשי חב"ד בפתח תקווה התכוננו לחג שבועות

ערב נשים מיוחד התקיים בביהכנ"ס "הדר מנחם" בפ"ת, כהכנה לחג השבועות. פתחה את הערב הגב' נחמה דינה דייטש מבית חב"ד , שהודתה לוועד נשות חב"ד, הגב' נרלי טאבוך והגב' אסתר נוטיק על הארגון ושיתוף הפעולה.

קרא עוד

'התאחדו' בל"ג בעומר בשכונת 'אחדות' בפתח תקווה

בליל ל"ג בעומר, התקיימה מדורת ל"ג בעומר ברוב פאר והדר בלב שכונת אחדות בפתח תקווה. כ-40 איש ו20 ילדים השתתפו במעמד המיוחד אשר כלל גם התוועדות חסידית לאחר ההדלקה. הערב אורגן ע"י הרב אילן טאבוך והרב ישי ברקו.

קרא עוד

תמונת היום..

בתלמוד תורה צמח צדק התקיימה תחרות מוצגים בנושא ל"ג בעומר. היו שהכינו מדורה, היו שהכינו את מערת רשב"י או את הציון במירון. ומה הכינו בני השליח הרב מוטי גורליק? תהלוכת ל"ג בעומר כמובן. היצירה זכתה במקום הראשון בכיתה א' ובמקום השני בתלמוד תורה בכלל.

קרא עוד

"להכניסו בבריתו של אברהם אבינו.."

אתמול (יום שני) התקיימה הברית לבנו של הרב מוטי גורליק - שליח הרבי בפתח תקווה ומשפיע בקהילת חב"ד במרכז העיר. אישי ציבור ומכובדים רבים נכחו בטקס. שמו של השליח הקטן "יששכר אליהו". צוות 'חב"ד פ"ת שעל אתר' מאחל להורים המאושרים שיזכו לגדלו לתורה לחופה ולמעשים טובים מתוך נחת והרחבה לנח"ר להרבי ולהוריו.

קרא עוד

כינוס סיום הרמב"ם בפתח תקווה!

עוד לא נרגענו מהתהלוכה הגדולה וכבר בית חב"ד - מטה הפעילות עמל לקראת האירועים הבאים. סיום הרמב"ם יתקיים בעז"ה ביום רביעי הבא, אור לכ"ז אייר (20.5.09) בשעה 20:30 בבית כנסת חב"ד - 'צמח צדק' רחוב גוטמן 23 פ"ת. יכבדו בנוכחותם הרבנים: מאיר אליטוב עורך הסדרה 'הדרן עלך' - הדרנים של הרבי על הש"ס, והרב יהושע זנד רב שכונת אם המושבות ומחבר ספרי הלכה. כיבוד קל והכניסה חופשית.

קרא עוד

התהלוכה המרכזית-הזוכים בטיסה במסוק/ גלריה שניה

  • פנחס. צילום: אלי וייספיש
  • 14/05/2009
  • חדשות

עוד גלריה מרהיבה מהתהלוכה. והפעם, מהזוכים בטיסה במסוק מעל שמי פתח תקווה. בטוחים שנהנתם..

קרא עוד

כ-200 בנות בכינוס ל"ג בעומר בהדר גנים

מעמדם של הבנות לא קופח, וגם להם אירגן בית חב"ד - מטה הפעילות כינוס לכבוד ל"ג בעומר. הבנות שמעו על היום המיוחד ואף נהנו ממופע תיאטרון בובות של 'משפחת שוורץ'. השתתפו בהגרלת פרסים ענקית. בסוף הכינוס קיבלה כל אחת מהמשתתפות ספרון מיוחד על סיפורי צדיקים.

קרא עוד

ההדלקה המסורתית בחצר בית כנסת חב"ד

גם השנה, בית כנסת חב"ד 'צמח צדק' במרכז העיר קיים הדלקת מדורת ל"ג בעומר ולאחריה התוועדות חסידית. להדלקה כובד הרב מוטי גורליק משפיע קהילת חב"ד,ומנהל הפעילות של בית חב"ד. לאחר ההדלקה ניגנו פיוטים לכבוד רבי שמעון בר יוחאי ואז התיישבו להתוועדות עם הרב נפתלי ליפסקר. בינתיים, הילדים רוכזו לכינוס ואמרו את 12 הפסוקים ושמעו על החג הנפלא. על האירגון מנצח (כרגיל..) רק ינון מלמד.

קרא עוד

הסוד שבסוד במרכז 'נשמה'

מרכז נשמה לא מפסיקים להפתיע את תושבי פתח תקוה בארועים יחודיים וסוחפים. ביום שני בערב, ליל ל"ג בעומר, התקיים ערב לכבוד ל"ג בעומר בארוע השתתפו כ 130 אנשים.

קרא עוד

היסטוריה בפ"ת: 1500 ילדים בתהלוכה המרכזית! דיווח ראשוני

ביום ל"ג בעומר, הגיעו 1000 ילדים לכינוס הגדול שערך בית חב"ד בהיכל התרבות. לאחר כמה דקות מתחילת הכינוס, האולם היה מלא עד אפס מקום ומאות נותרו בחוץ מחמת האיכלוס. ממנכ"ל היכל התרבות נמסר כי מעולם לא היה האולם כל כך מלא וזוהי הפעם הראשונה שהוא עומד בהתפעלות על מילוי המקומות. כשיצאו להתלוכה נוספו עוד 500 ילדים(!). דיווח מפורט בקרוב..

קרא עוד

מזל טוב! שליח חדש נולד..

ביום שני בבוקר, ערב ל"ג בעומר, נולד בשעט"ומ בן להרב מוטי ולרעייתו מינה גורליק. עוד שליח חדש לעיר מצטרף. בשם צוות 'חב"ד פתח תקווה על אתר', בית חב"ד ובראשם יו"ר הרב אשר דייטש, מנהלי המוסדות ועובדיהם אנו מאחלים שיזכו להכניסו בבריתו של אברהם אבינו.

קרא עוד

תזכורת: ל"ג בעומר - תהלוכה מרכזית ועוד שתיים!

ביום שלישי, ל"ג בעומר, כולנו מתאספים בהיכל התרבות בשעה 4 אחה"צ למופע חגיגי עם שלומי וסתם ואיציק הליצן. משם נצא בתהלוכה לפארק מתנפחים ענק מאחורי מכבי-האש. הגרלת פרסים (10 ש"ח). פרס ראשון: טיסה במסוק בשמי פ"ת בסיום האירוע! כנסו לכתבה המלאה לעוד תהלוכות ברחבי העיר פתח תקווה!!

קרא עוד